Szanowni Państwo,
 
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na spotkanie, które poświęcone będzie możliwościom ubiegania się o dofinansowanie na odnawialne źródła energii.
Spotkanie skierowane jest m.in. do: przedsiębiorców, osób fizycznych posiadających prawo do dysponowania jednorodzinnym lub wielorodzinnym budynkiem mieszkalnym jak również dla wspólnot mieszkaniowych, jednostek samorządu terytorialnego, administracji rządowej, podmiotów działających w oparciu o umowę o partnerstwie publiczno-prywatnym.
Na szkoleniu będzie można uzyskać informacji na temat dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, z działania 8.2 „Lokalna infrastruktura ochrony środowiska”, które przedstawi konsultant Lokalnego Punktu Informacyjnego w Wejherowie.
Jak również w drugiej części spotkania zostaną omówione zasady udzielania dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, które przybliży osoba reprezentująca tą instytucję.
 
 
 
 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny!
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 
 
Potwierdzenie przybycia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: wejherowo@pomorskaizba.com.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 58 677 08 31
 
SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 28 LUTEGO 2011 ROKU O GODZ. 12.00 (trwać będzie ok. 2 godz.)
 
MIEJSCE SPOTKANIA:
LOKALNY PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH
POWIATOWY CECH RZEMIOSŁ MiŚP
ul. HALLERA 18
84-200 WEJHEROWO
Tel. 58 677 08 31